Stegstolar sjögräsflätad sits

109215

STEGSTOLAR, 4 st., ljust trä, flätat sjögräs

Slitage och skador

Stegstolar sjögräsflätad sits

Budhistorik (25 bud)
84962
2 400
84747
84738
84465
1 900
84390
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.