Harald Klinckowström olja

109207

KLINCKOWSTRÖM, Harald (1897-1973): Landskap med räv och kråka, signerad Klinckowström 46, olja på pannå, 23x32 cm

Konst, Måleri

Harald Klinckowström olja

Budhistorik (14 bud)
87576
950
87587
900
87576
850
87585
87576
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.