Michel-Marie Poulain oljemålning

109206

POULAIN, Michel-Marie (1906-1991): Rödhårig kvinna, signerad, olja på duk, 66x52 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
87473
3 800
86882
3 600
86881
3 400
86268
3 200
81912

Slutpris SEK:
3 800
363 EUR, 408 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.