Spegel 1800-tal

109203

SPEGEL, 1800-talets början, figurscen i gouache, höjd 158x76 cm

Avkapad

Speglar

Spegel 1800-tal

Budhistorik (16 bud)
87537
12 500
87547
12 000
87537
11 500
87540
11 000
87537
10 500

Slutpris SEK:
12 500
1 193 EUR, 1 341 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.