Bord 1800-tal

109199

BORD, 1800-talets början, mahogny, 1 iläggsskiva, höjd 72 cm, diameter 113 cm, iläggsskiva 60 cm

Slitage

Bord 1800-tal

Budhistorik (36 bud)
87521
8 400
87525
8 200
87521
8 000
87524
7 800
87521
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.