Miniatyrporträtt akvarell

109193

MINIATYR, kvinnoporträtt, 1800-talets mitt, 8,5x7 cm

Konst, Måleri

Miniatyrporträtt akvarell
Budhistorik (12 bud)
87207
1 300
86347
85024
85021
85020
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.