Skrivbord 1900-tal

109170

SKRIVBORD, 1900-tal, röd läderskiva, hjultrissor, höjd 72, 120x58 cm

Slitage, löst hjul

Skrivbord 1900-tal

Budhistorik (3 bud)

82588
79966
76489

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.