Gustav Evert Preinitz olja

109157

PREINITZ, Gustav Evert (1890-1938): Blomsterstillben, signerad G.Ewertz, olja på duk, 50x75 cm

Konst, Måleri

Gustav Evert Preinitz olja

Budhistorik (10 bud)
85076
1 400
85055
1 300
84853
85037
84853

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.