Pontus Carle

109145

CARLE, Pontus (född 1955), 2 st: "Martin the Poet" och "Totem", signerade och numrerade 63/75 respektive 27/75, färglitografi, 54x76, 62x54 cm, oramade

Konst

Pontus Carle

Budhistorik (3 bud)

84980
84631
79583

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.