Pontus Carle färglitografi

109144

CARLE, Pontus (född 1955): "Bone", signerad och numrerad Pontus Carle -84, 63/75, färglitografi 53x71 cm

Pontus Carle färglitografi
Budhistorik (7 bud)
84984
550
81331
500
84977
500
81331
450
84638

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.