Skål vas rökfärgat glas Gate

109132

SKÅL, oval, längd 24 cm, VAS, höjd 13,5 cm, rökfärgat glas, sign Orrefors Gate, 1920-tal, fjällslipning

Smärre nagg

Glas

Skål vas rökfärgat glas Gate

Budhistorik (3 bud)

84418
84414
79675

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.