Skål med fat och lock i glas

109131

SKÅL med fat och lock, glas, slipad dekor, England 1800-talets mitt, total höjd ca 21 cm

Smärre nagg

Glas

Skål med fat och lock i glas

Budhistorik (7 bud)
86273
700
86271
600
86270
500
80919
450
80918

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.