Ljusstakar empire Frankrike

109128

LJUSSTAKAR, 1 par, empire, franska, förgylld brons, fasetterade stammar, höjd 25,5 cm

Slitage, obetydlig lagning

Belysning

Ljusstakar empire Frankrike

Budhistorik (4 bud)

86779
1 700
85568
850
82981
79798

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.