Karaffer glas

109123

KARAFFER, 1 par, GLAS, 12 st., skär- och rutslipade, 1800-talets slut

Karaffer saknar proppar, enstaka nagg

Glas

Karaffer glas
Budhistorik (23 bud)
85957
1 700
86319
1 600
85957
86316
1 400
85957
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.