Dykarkniv Siebe & Gorman

109111

SIEBE GORMAN DYKARKNIV, 1900-talets första hälft, mässing och stål med trähandtag, signerad Siebe Gorman & Co, cylindrisk gängad balja, längd 32 cm

Nautica/Technica

Dykarkniv Siebe & Gorman

Budhistorik (5 bud)
102086
4 200
110332
102086
3 400
108066
3 200
102086

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.