Dykarhjälm Emil Carlsson

109108

EMIL CARLSSON DYKARHJÄLM, omkring 1920-tal, signerad Emil Carlsson, Stockholm, höjd 33 cm

Telefonanslutning skadad, smärre bucklor

Nautica/Technica

Dykarhjälm Emil Carlsson

Budhistorik (11 bud)
110386
32 000
110318
31 000
110344
31 000
110318
27 000
110095
26 000

Slutpris SEK:
32 000
3 222 EUR, 3 661 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.