James Pauli blyertsteckning

109107

PAULI, James (1857-1934): Motiv från Drottningsholms slott, blyertsteckning, oval, signerad och daterad 1928, 26x35 cm

Gulnad och fläck

Konst, Måleri

James Pauli blyertsteckning
Budhistorik (1 bud)

79551
2011-11-02 21:50:08

2011-11-06 kl 22:36
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.