Amerikanskt pansarfartyg oljemålning

109102

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1800-talets slut, Amerikanskt pansarskepp, osignerad, olja på duk, 69x100 cm

Dukskador, reva

Konst, Måleri

Budhistorik (14 bud)
83992
950
83987
900
83956
850
83984
83956
750

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 102 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.