Albert Johansson blandteknik

109087

JOHANSSON, Albert (1926-1998): skiss till "Vitalt fragment", signerad och daterad på baksidan Albert Johansson 1964, limfärg/cementspackel/olja på pannå, 37x31 cm

Konst, Måleri

Albert Johansson blandteknik

Budhistorik (6 bud)
83934
3 600
83929
3 400
82634
2 600
77944
77943

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.