Bokskåp NK

109084

BOKSKÅP, bonad björk, skyltmärkt NK, höjd 110, 116x28 cm

Fanerskador

Bokskåp NK

Budhistorik (8 bud)
87498
650
87496
600
87484
550
87492
500
87484
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.