Erik Dietman portfolio 7 litografier

109075

DIETMAN, Erik (1937-2002): BAR A BAR ART BARBARE, portfölj med 7 av ursprungligen 10 färglitografier, 1977, signerade och numrerade Erik Dietman 63/75. Editerad av Galerie Vallois, Paris, bladstorlek 37,5x51 cm

Budhistorik (9 bud)
100687
1 300
98598
98048
97929
700
97667
600

Slutpris SEK:
1 300
124 EUR, 139 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.