Ulla Fries torrnål

109074

FRIES, Ulla (född 1946): Sallad, signerad och numrerad, torrnål, 19x14 cm

Ulla Fries torrnål

Budhistorik (12 bud)
100637
100694
100637
950
100693
900
100637
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.