Albert Johansson litografi

109065

JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad och daterad-65, PT, litografi, 44x38 cm

Albert Johansson litografi

Budhistorik (5 bud)
82708
750
82517
700
82643
700
82517
79322

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.