Peter Freudenthal färgserigrafi

109062

FREUDENTHAL, Peter (född 1938): Komposition, signerad och numrerad Freudenthal 1974, 30/50, färgserigrafi, bladstorlek 84x74 cm
PROVENIENS: Galerie Aronowitsch, Stockholm

Budhistorik (32 bud)
100763
100760
3 800
100760
3 600
100762
3 400
100760
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.