Albinia Hagemann akvareller

109061

HAGEMANN, Albinia (1824-1897): tillskriven, 3 st, akvareller, stockholmsmotiv, osignerade, gemensamt inramade, rammått 46,5x59,5 cm

Konst, Måleri

Albinia Hagemann akvareller
Budhistorik (13 bud)
83857
83852
1 300
83847
83845
83843
950

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.