Bordslampa

109041

BORDSLAMPFOT, brons, 1900-talets början, höjd 53 cm

Mindre skador, lagning

Belysning, Bordslampor

Bordslampa
Budhistorik (1 bud)

79566
2011-11-02 21:52:37

2011-11-07 kl 19:33
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.