Spegel gustaviansk stil

109038

SPEGEL, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, förgylld, 109x45 cm

Förgyllningsbortfall, foliering med krackelyrer

Speglar

Spegel gustaviansk stil

Budhistorik (22 bud)
83790
6 600
83733
6 400
83470
6 200
83648
6 200
83470
6 000

Slutpris SEK:
6 600
630 EUR, 708 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.