Figuriner i porslin

109034

FIGURINER, 2 st., porslin, 1900-tal, höjd ca 40 cm, omgjorda ljusstakar

Nagg och skador

Keramik/Porslin

Figuriner i porslin

Budhistorik (3 bud)

83789
83093
79541

Slutpris SEK:
38 EUR, 43 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.