Fiskbestick

109031

FISKBESTICK, silver, 7 gafflar, 7 knivar, stämplat DA 1910-tal, total vikt ca 700 g

Monogram L

Silver

Fiskbestick

Budhistorik (7 bud)
82939
3 200
82111
82938
2 800
82111
2 400
78714

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.