Viggo Breuer oljemålning

109022

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Viggo Breuer, olja på duk, monogramsignerad VB, 37x46,5 cm

Konst, Måleri

Viggo Breuer oljemålning

Budhistorik (2 bud)

82350
79535

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.