Olle Bonnier litografi

109016

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition, signerad Olle Bonnier, litografi, 35/310, 47,5x63 cm

Olle Bonnier litografi

Budhistorik (9 bud)
83590
600
83587
550
83589
550
83587
500
83566
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.