Mollie Faustman oljemålning

109009

FAUSTMAN, Mollie (1883-1966): "Fallande docka", monogramsignerad MF, olja på duk, 38x46 cm

Konst, Måleri

Mollie Faustman oljemålning

Budhistorik (5 bud)
80025
3 400
79421
3 200
79413
850
78524
550
75221

Slutpris SEK:
3 400
324 EUR, 365 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.