Primus Mortimer Pettersson oljemålning

109008

PETTERSSON, Primus Mortimer (1895-1975): Landskap, signerad PMP, olja på pannå, 26,5x35 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (8 bud)
81736
81735
3 400
81734
3 200
78930
78924

Slutpris SEK:
382 EUR, 429 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.