Skåp 1800-tal

109002

SKÅP, 1800-talets första hälft, grönmålat listverk, speglar med röda blommor, höjd 94, 98x33 cm

Nyckel saknas

Skåp 1800-tal
Budhistorik (14 bud)
84488
1 900
84231
1 800
84231
1 700
83800
1 600
84229
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.