Evald Björnberg oljemålning

109001

BJÖRNBERG, Evald (1895-1971): Parkmotiv, signerad E. Björnberg -25(?), olja på duk, 49x41 cm

Konst, Måleri

Evald Björnberg oljemålning

Budhistorik (4 bud)

83525
76338
950
76115
900
75997

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.