Albert Petri oljemålning motiv från Ljusterö

108971

PETRI, Albert (1869-1953): Skärgårdsmotiv skiss från Ljusterö, signerad och daterad -46, olja på pannå, 37x44 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

76247
76240

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.