Sekretär i rokoko

108970

SEKRETÄR, rokoko, fanerad med olika träslag, höjd 104, 90x48 cm, nyckel finns

Skador, fanérskador

Sekretär i rokoko

Budhistorik (6 bud)
83540
6 000
81853
5 000
78095
76466
75517
2 600

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:
14 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.