Karmstolar Karl Johan

108965

KARMSTOLAR, 4 st., 1800-tal, Karl Johan, mahogny

Skador, lagningar, lockknopp saknas

Karmstolar Karl Johan

Budhistorik (22 bud)
83557
7 200
83572
7 000
83557
6 800
83569
6 600
83557
6 400

Slutpris SEK:
7 200
725 EUR, 824 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.