Butiksinrednimng

108947

BUTIKSINREDNING, 1900-talets början, 5 dlr, utdragbara lådor med glasdörrar, höjd 208, 185x60 cm

Skador, knopp saknas

Butiksinrednimng

Budhistorik (44 bud)
83341
10 500
83333
10 000
83335
10 000
83333
9 600
83334
9 400

Slutpris SEK:
10 500
1 057 EUR, 1 201 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.