Kjartan Slettemark collage

108916

SLETTEMARK, Kjartan (1932-2009): "Sanningen är dyrbar men den slösar vi med!", 2 st affischer från Hög Partiet 43,5x62 cm samt collage, 121x121 cm

Skador, revor, tejplagningar

Konst, Måleri

Kjartan Slettemark collage

Budhistorik (21 bud)
103318
7 600
103317
7 400
103315
7 200
103314
7 000
103308
6 800

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.