William George Meadows olja

108912

MEADOWS William George (c.1825-c.1901, tillskriven): Hästekipage, signerad W G Meadows, olja på duk, 76x127 cm

Dukskador, dubblerad

Konst, Måleri

William George Meadows olja

Budhistorik (5 bud)
82704
1 700
82549
1 600
82095
81794
79521

Slutpris SEK:
1 700
162 EUR, 182 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.