Til Nordkap

108906

NORDKAP, Peters, W., Til Nordkap. 10 akvareller (pärmtitel), troligen ca 1880, 10 st färglitografier lösa i originalband, ca 10x15 cm

Något nött pärm

Böcker/Kartor

Til Nordkap
Budhistorik (5 bud)
82696
500
82507
450
82464
82464
77755

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.