Pelle Åberg olja

108891

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Herrar vid cafébord, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, 60x49 cm

Konst, Måleri

Pelle Åberg olja

Budhistorik (10 bud)
82674
8 000
82673
7 600
82584
7 000
82015
6 000
81854
5 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.