Kungafotografier

108889

KUNGAPORTRÄTT, 2 st., HERTIGPORTRÄTT, krönta ramar, signerade fotografier PROVENIENS: Familjen Lars Magnus Ericsson (LM Ericsson)

En med skadad ram

Diverse

Kungafotografier
Budhistorik (10 bud)
82559
74961
74038
74960
950
74038
900

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.