John Erik Franzén bilen

108864

FRANZÉN, John-Erik (född 1942): svit 4 st., "Bilen", signerad och daterad 1978, litografi, 81/100, 70x98 cm (bladstorlek)

John Erik Franzén bilen

Budhistorik (9 bud)
82970
2 600
82951
2 400
82761
82948
82761

Slutpris SEK:
2 600
248 EUR, 279 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.