Fritz Bange oljor

108857

BANGE, Fritz (1885-1959) 3 st, Stilleben, Landskap, varav 2 monogramsignerade FB, olja på duk och pannå, varierande mått, oramade
Proveniens: Konstnärens familj

1 med rispor

Konst, Måleri

Fritz Bange oljor

Budhistorik (1 bud)

78175
2011-11-01 22:58:20

2011-11-03 kl 22:39
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.