Spegel gustaviansk stil

108855

SPEGEL, gustaviansk stil, förgylld, 1900-tal, höjd 81 cm

Speglar

Spegel gustaviansk stil
Budhistorik (11 bud)
81042
81004
750
81039
750
81004
700
81038
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.