Zoia oljemålmning

108840

ZOIA, Krukowskaja (1903-1999): Sittande modell, signerad och daterad Zoia 1930 olja på pannå, 41x32 cm

smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Zoia oljemålmning

Budhistorik (2 bud)

74404
73863

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.