Karl Höglund litografi

108834

HÖGLUND, Karl (Född 1940): Cykeltur, signerad Karl Höglund, EA 23/30, färglitografi, 60x43 cm

Karl Höglund litografi

Budhistorik (3 bud)

77561
76686
750
72007
700

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.