Alf Wallander vas

108826

VAS, signerad Dessin Alf Wallander Rörstrand 1900-talets början, flintgods, höjd 30 cm

Spricka

Keramik/Porslin

Alf Wallander vas

Budhistorik (11 bud)
82227
82579
750
82227
700
82276
650
82227
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.